O FIRMIE GALERIA PROJEKTOWANIE SUKNIE ŚLUBNE KRAWIECTWO MĘSKIE TKANINY JEDWABNE KONTAKT
galeria

Suknie ślubne od projektantki - bądź niepowtarzalna

W Butique Marliyn zaprojektujemy i uszyjemy suknie ślubne, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Jesteśmy dostępni zarówno w całym Wrocławiu, jak i jego okolicach. Oferujemy również współprace z klientkami z innych miast Polski.

Wykonujemy nawet najbardziej nietuzinkowe fasony z materiałów najwyższej jakości, kierując się zdaniem każdej klientki. Naszą ofertą chcemy przede wszystkim odbiegać od innych, podobnie prezentujących się salonów. Dokonujemy dokładnych pomiarów, aby panna młoda czuła się w swojej sukni nie tylko pięknie, ale i komfortowo. Chcemy aby każda nasza klientka wyglądała i czuła się wyjątkowo w tym najważniejszym dla niej dniu.

Nasze suknie dostosowujemy zarówno do figury, urody, jak i upodobań klientki. Oferujemy atrakcyjne i przystępne ceny. Nasza fachowa kadra służy radą w każdej sprawie, wszystko po to aby nasze klientki były zadowolone ze współpracy z nami.

Suknie stworzone dla naszych pań są przygotowywane stricte pod każdą z nich i nie są powtórnie wykorzystywane.

Zatem zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu przy ul. Nehringa 20 – mamy nadzieje, że po nawiązaniu współpracy z nami będą Panie zarówno miło wspominać ją, jak i ten najważniejszy dzień w Waszym życiu.

Eleganckie suknie ślubne, Galeriamody Wrocław